Powiększ tekstPomniejsz tekstDrukujPowrót
Wydarzenia
Miesiąc:
21 marca 2017
O innowacjach w edukacji
  15 marca w Publicznej Szkole Podstawowej nr 4 w Radomsku odbyło się spotkanie poświęcone innowacjom w edukacji, zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Łodzi oraz Zespół Szkolno – Gimnazjalny nr 3 w Radomsku.
13 marca 2017
O reformie oświaty w Skierniewicach
  Prawie wszystkie samorządy w Łódzkiem podjęły uchwały określające nowe sieci szkół w swoich gminach i powiatach - poinformował Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski
9 marca 2017
Pamiętali o Sprawiedliwych
  Złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy przed pomnikiem w Parku Ocalałych rozpoczęły się w Łodzi obchody Europejskiego Dnia Pamięci o Sprawiedliwych, czyli osobach, które z narażeniem życia ratowały Żydów podczas Holokaustu.
9 marca 2017
Wdrażanie reformy oświatowej w Wieruszowie
  W piątek kurator oświaty spotkał się z przedstawicielami lokalnych mediów, radnymi oraz dyrektorami wieruszowskich szkół.
7 marca 2017
Wojewódzki etap konkursu o Janie Pawle II
  61 uczniów przystąpiło w poniedziałek w Łodzi do etapu wojewódzkiego konkursu „Papież-Słowianin”. Gimnazjaliści rozwiązali test wiedzy
3 marca 2017
XX Łódzkie Targi Edukacyjne
  Podczas jubileuszowej edycji swoją ofertę prezentuje ponad 120 wystawców: szkoły publiczne i prywatne, uczelnie z całego kraju oraz placówki zajęć pozaszkolnych.
3 marca 2017
O reformie oświaty w Opocznie
  W piątek kurator oświaty spotkał się w Opocznie z przedstawicielami lokalnych mediów.
2 marca 2017
Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych
  Bohaterów walki o wolną Polskę uczcili również uczniowie łódzkich szkół, składając kwiaty pod Pomnikiem Ofiar Komunizmu